Hakkımızda

Hakkımızda Fidan A.Ş

Sakarya Büyükşehir Fidancılık ve Peyzaj San. Tic. A.Ş. 02 Ekim 2019 tarihinde Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuştur. Kuruluş amacı, Sakarya ilinde süs bitkisi üreticilerini destekleyerek, ilimizdeki güçlü üretim potansiyelinin daha da ön plana çıkmasını sağlamak ve başta Sakarya olmak üzere, yeşil alanlar oluşturmak için projeler üretmek ve uygulamaktır.

Fidan A.Ş
  • 500 Müşteri
  • 126 Farklı Ürün
  • 850 Teslimat
  • 5 Ülkeye İhracat
Hakkımızda

Tarımsal prestijimize katkı sağlayacak projelerimizden biri olan Sakarya Büyükşehir Fidancılık ve Peyzaj A. Ş. ile şehrimizin sahip olduğu iklimsel ve coğrafi avantajların yanı sıra dinamik ve hızla gelişen sektör tecrübesiyle Türk Tarımının gizli potansiyelini oluşturan süs bitkileri üretiminde katma değer sağlayarak, iç pazardaki talebi karşılamak ve uluslararası mecrada tedarikçi konumda olmak amaçlanmıştır. Bu doğrultu da başta küçük ölçekli üreticilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımızla birlikte şehir ve çevre estetiğini geliştirmek, şehir dinamiğine uygun yeşil alanların gelişimini sağlayarak gelecek nesiller için doğal alanların en yararlı biçimde kullanılması ve sürdürülebilirliğinin sağlanması adına adımlar atılacaktır. Hedefimiz, gelecek nesiller için yeşil bir çevre bırakmak tüm canlıların daha sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayabilmesi için projeler geliştirmek ve uygulamaktır.
Sevgi Ve Saygılarımla
Ekrem Yüce

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan şirketimiz, Sakarya ilinin kültürel zenginliği gibi çeşitlenmiş süs bitkiciliği üretiminin gelişimine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda yerli ve doğal üretim desteklenerek, üreticimizin yanında olmak en temel düşüncemizdir.
Sakarya ilimiz, ekolojik zenginliği, birçok kültüre ev sahipliği yapması ve ana ulaşım yolları üzerinde olması sebebiyle her geçen gün gelişen bir şehrimizdir. Tüm bu potansiyeller vasıtasıyla Sakarya Büyükşehir Fidancılık ve Peyzaj San. Tic. A.Ş. olarak, ilimizi süs bitkiciliği alanında lider konuma getirmek istiyoruz.
Süs bitkisi yetiştiriciliğinde yerli üreticinin desteklenmesini ve üretimde belirli bir standarda ulaşmayı sağlayacağız. Üretimde kalite ve süreklilik sağlayarak pazara her daim hazır ürünler temin edeceğiz.

Sahip olduğumuz ekolojik değerlerimizi koruyarak geliştirmek ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak istiyoruz.

Doğa ve çevre bilincinin geliştirilmesiyle yaşadığımız şehirleri süs bitkisi ve peyzaj tasarımları ile daha sağlıklı ve daha yaşanabilir alanları haline getirmek istiyoruz.

Organizasyon Şemamız

Header Border

Fidan A.Ş - Tüm Hakları Saklıdır